Cennik

OPŁATY 2018/2019

300 zł – opłata rejestracyjna – jednorazowa bezzwrotna kwota przeznaczona zakup materiałów plastycznych dla dziecka oraz ubezpieczenie Dziecka przez cały okres pobytu w żłobku Małe Skrzaty. Ubezpieczycielem jest firma Generalli.
1450 zł (pomniejszona o dotację 150 zł) 1300 zł – stała, podstawowa, bezzwrotna opłata za pobyt Dziecka w żłobku.. W ramach tej kwoty Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach 7.00-18.00 od poniedziałku do piątku oraz codzienne zajęcia edukacyjne, w tym rytmikę i język angielski oraz zabawy tematyczne np. Mikołaj, Dzień Dziecka, teatrzyki, bale, warsztaty przyrodnicze, rytmika, gordonki , lepienie z gliny i inne
W momencie rezygnacji rodzice składają pisemną informację do dyrektora placówki z uwzględnieniem miesięcznego okresu wypowiedzenia , rozumiany jako miesiąc kalendarzowy – pkt.4 umowy.
Druki rozwiązania umowy są do pobrania u dyrektora żłobka.

Wyżywienie – 5 posiłków dziennie
10 zł – grupa maluszków / 15 zł grupa starszaków – wyżywienie za 1 dzień pobytu Dziecka w żłobku. Stawka żywieniowa jest doliczana do następnego miesiąca rozliczeniowego.
Raz w roku – po rocznym pobycie Dziecka w żłobku przysługuje Państwu ulga wakacyjna – jeżeli Dziecka nie ma minimum 2 tygodnie w żłobku -jednorazowo w miesiącu kalendarzowym.
Ulga – pomniejszone czesne o 300 zł za pobyt podstawowy.. W sprawie ulgi proszę bezpośrednio informować dyrektora żłobka z miesięcznym wyprzedzeniem.
Karnety – dla Dzieci , w miarę wolnych miejsc – nie zwierają wyżywienia, ważne miesiąc kalendarzowy, nie wykorzystane godziny w karnetach przepadają.
Nie ma możliwości zmiany karnetu z większego na niższy.

25 godzin – 350 zł – tylko w ramach adaptacji
50 godzin – 600zł

Urodziny
W weekendy organizujemy dla Dzieci – Bale Urodzinowe.
3-godzinny pakiet zabaw urodzinowych dla 10 dzieci – 400zł
Żłobek Małe Skrzaty nie pracuje w dni ustawowo wolne od pracy oraz w dni pomiędzy świętami : np. majowymi, w czerwcu w piątek po Bożym Ciele oraz w Wigilię i inne ustalone przez dyrektora placówki i podane do wiadomości Rodziców – wywieszone na tablicy informacyjnej w żłobku.

Płatności można dokonywać bezpośrednio w placówce lub na konto wpisując :
imię i nazwisko dziecka, miesiąc płatności np. Jaś Kowalski – lipiec 2018r.

Numer konta mBank:
94 1140 2004 0000 3102 4918 9003

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress