Cennik

Opłaty w Żłobku Małe Skrzaty
obowiązujące na rok 2020

500 zł – opłata rejestracyjna – jednorazowa bezzwrotna kwota przeznaczona na rejestrację i ubezpieczenie Dziecka przez cały okres pobytu w żłobku Małe Skrzaty.
Ubezpieczycielem jest firma Generalli.

1500 zł – stała, podstawowa, bezzwrotna opłata za pobyt Dziecka w żłobku.
W ramach tej kwoty Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach 7.30 – 17.30 od poniedziałku do piątku oraz codzienne zajęcia edukacyjne prowadzone przez opiekunów grup.
Dodatkowe zajęcia dla dzieci : zajęcia muzyczne „gordonki’’, rytmika, język angielski, zabawy tematyczne np. Mikołaj, Dzień Dziecka, teatrzyki, bale, warsztaty przyrodnicze, spotkania ze zwierzątkami i inne .
W momencie rezygnacji rodzice składają pisemną informację do dyrektora placówki z uwzględnieniem miesięcznego okresu wypowiedzenia , rozumiany jako miesiąc kalendarzowy – pkt.4 umowy. Druki rozwiązania umowy są do pobrania w placówce.

Wyżywienie – 5 posiłków dziennie

10 zł – grupa maluszków ( grupa na górze)
15 zł grupa średnia i starszaki (grupy na dole) – wyżywienie za 1 dzień pobytu Dziecka w żłobku.
Stawka żywieniowa jest doliczana do kolejnego miesiąca rozliczeniowego.

Raz w roku – po rocznym pobycie Dziecka w żłobku przysługuje Państwu ulga wakacyjna – jeżeli Dziecka nie ma minimum 2 tygodnie w żłobku – jednorazowo w jednym miesiącu kalendarzowym.
Ulga wakacyjna – 300 zł za pobyt podstawowy. W sprawie ulgi proszę bezpośrednio informować dyrektora żłobka z miesięcznym wyprzedzeniem.

Adaptacyjne karnety godzinowe – nie zwierają wyżywienia, ważne 1 miesiąc kalendarzowy, nie wykorzystane godziny w karnetach przepadają.

25 godzin – 400 zł
50 godzin – 700 zł

Żłobek Małe Skrzaty nie pracuje w dni ustawowo wolne od pracy oraz w dni pomiędzy świętami i inne ustalone przez dyrektora placówki podane do wiadomości Rodziców i wywieszone na tablicy w szatni lub na stronie internetowej żłobka .

 

Płatności można dokonywać bezpośrednio w placówce lub na konto wpisując :
imię i nazwisko dziecka, miesiąc płatności np. Jaś Kowalski – lipiec 2020r.

Numer konta mBank:
94 1140 2004 0000 3102 4918 9003

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress